GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7405109

nr 740 5109

Porslin

7 del, Kina, diverse

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

850 kr

måndag 13 februari 2012
kl 18:24:51